Vytvorte si svoje nebo

Autor: Alžbeta Blahová | 30.9.2014 o 18:27 | (upravené 30.9.2014 o 18:33) Karma článku: 7,28 | Prečítané:  220x

Posledne letné lúče sa dotýkali môjho neba, ktoré som si sama vytvorila. V jeden deň som si povedala, že od teraz budem šťastná a môj život začal konať, podľa môjho rozkazu. 

Rozprestrel mi zoznam ponúk a ja som každej dobrej povedala - ANO. 

Chcem sa dnes smiať - ANO !

Chcem dnes stretnúť niekoho výnimočného - ANO !

Chcem sa neustále zlepšovať - ANO !

Chcem myslieť pozitívne - ANO !

Bolo toho naozaj veľa, ale čím viac som sa tešila z drobných vecí, začali prichádzať lepšie a zaujímavejšie ponuky. Ľudia, ktorí mali v mojom živote zostať, tak aj zostali, pretože sme na rovnakej vlne. Tí, ktorých úloha sa v mojom živote skončila ma opustili. Museli ísť vlastnou cestou a môj život zase tou svojou. Bola som vďačná za ich prítomnosť, pretože každým skutkom, či dobrým, alebo aj zlým obohatili môj život.Potom som im zakývala a tešila sa z prítomného okamihu. 

Som vďačná. Za všetko. Za nové ráno, pretože s ním prichádzajú nové možnosti. Za chvíle, ktoré si vychutnávam a za noc, počas ktorej si uložím tie najkrajšie spomienky a v pokoji zaspím a pripravím sa na ďalší deň. 

Je úžasné žiť a ešte krajšie si ten život vychutnávať. S úsmevom kráčať len tak po ulici a sledovať reakcie ľudí. Niektorí sa na vás zamračia, ďalší vám úsmev vrátia, ale nájdu sa aj ľudia, ktorí si ten úsmev nevšimnú. Odporúčam vám, vyskúšajte to niekedy...Možno tým niekomu zlepšíte deň a vy sa budete cítiť skvelo. 

Všetci sme darom pre niekoho druhého. Tak sa tešme zo života, pokiaľ sme tu. Život naozaj uteká veľmi rýchlo a všetci aj keď kráčame rôznymi cestami, smerujeme k tomu istému koncu. Tak žime, pokiaľ sme ešte tu ! 

Tešte sa zo všetkého čo vám život ponúkne. Je len na vás, aký máte život. Áno, prídu aj také dni, že vás niekto nahnevá, alebo prídu problémy, ale všetko sa dá zvládnuť. Aj to čo na prvý pohľad vyzerá ako nezvládnuteľné.

Všetci si píšeme svoj vlastný príbeh. 

Ten môj je občas zapletený, ale vždy sa nejako vymotám a pokračujem ďalej. Viem, že zvládnem veľa. Viac ako si moja myseľ dokáže predstaviť. 

Vám prajem to isté. 

Majte krásny život, svoje vlastné nebo...tu na Zemi..

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

BRATISLAVA

Nivy zatvoria. Pozrite si, kde vystúpite v Bratislave z autobusu

Novú stanicu chcú postaviť do troch rokov.

SVET

Zomrela dedička L'Oréalu, najbohatšia žena sveta

Zásluhy Liliane Bettencourtovej sa ocitli v tieni afér.


Už ste čítali?