Rozhodnutia

Autor: Alžbeta Blahová | 20.10.2013 o 15:40 | (upravené 20.10.2013 o 15:50) Karma článku: 7,13 | Prečítané:  202x

Môžeš sa rozhodnúť...Práve v tejto sekunde si môžeš vybrať to, čo sa bude diať. Je to len tvoj moment a tvoje slobodné rozhodnutie ako s ním naložíš. Tak ako som sa ja práve teraz rozhodla, že sa s vami podelím o ten euforický stav šťastia.

Ty drahý človek, tiež sa môžeš rozhodnúť či vykročíš vpred ľavou, alebo pravou nohou. Či vstaneš z postele, alebo budeš ďalej spať. Môžeš si vybrať či sa preješ, alebo si vychutnáš nedeľný obed. Či sa usmeješ na smutného človeka, ktorého stretneš v obchode a spríjemníš mu deň, alebo sa budeš mračiť a hnevať na celý svet. Práve teraz sa môžeš rozhodnúť či sa budeš trápiť pre lásku človeka, ktorého vôbec netrápi čo je s tebou, alebo si radšej vyrazíš s priateľmi na výlet do neznáma a spríjemníš si deň. Môžeš sa rozhodnúť či budeš plakať, pretože ťa niekto nemá rád, alebo si budeš vážiť tých, čo pri tebe stoja. A tak isto sa môžeš rozhodnúť či svoj život poskladáš zo zlata a drahých áut, alebo pre teba bude tvojím najväčším bohatstvom rodina.

Je to len tvoje slobodné rozhodnutie. Sprav presne to na čo máš chuť. Rozbehni sa smerom k životu... TANCUJ, SPIEVAJ, KRIČ, JEDZ, MILUJ!!!! Nechaj minulosť odísť...Nemysli na budúcnosť, pretože to čo sa stalo nezmeníš, budúcnosť je ďaleko a prítomnosť je tu a čaká na teba a na to ako sa ROZHODNEŠ. Hlavne nikoho neviň z toho, čo sa ti stane. Všetko sú len tvoje vlastné rozhodnutia. Tak si ich dobre premysli.

 

A buď šťastný...

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

BRATISLAVA

Nivy zatvoria. Pozrite si, kde vystúpite v Bratislave z autobusu

Novú stanicu chcú postaviť do troch rokov.

SVET

Zomrela dedička L'Oréalu, najbohatšia žena sveta

Zásluhy Liliane Bettencourtovej sa ocitli v tieni afér.


Už ste čítali?