Tebe "M"

Autor: Alžbeta Blahová | 12.10.2013 o 20:44 | (upravené 12.10.2013 o 21:31) Karma článku: 6,48 | Prečítané:  250x

Strácam sa, niekde v dávnej minulosti, v dňoch kedy som ťa spoznala. Strácam sa v momentoch, ktoré som strávila s tebou. Strácam sa v slovách, úsmevoch, nesplených sľuboch, v tvojích dotykoch, bozkoch, v tvojích čokoládových očiach. Strácam v láske, v naivite...a cítim ako to všetko bolí...

A cítim aj to, že je čas sa znovu nájsť. Teraz je tá chvíľa, kedy môžem nakresliť medzi tebou a mnou čiaru. Povedať koniec všetkému a vykročiť slobodne, začať znova žiť s úsmevom, bez trápenia a bez myšlienky na to, že s kým práve si a komu vravíš tie isté slová ako mne. Bez tej predstavy, že svoje bozky a dotyky rozdávaš len tak najbližšej krásavici, ktorá prejde okolo teba.

Áno, teraz je ten čas a ja vykročujem vpred, pevne rozhodnutá, že nikdy sa nevrátim späť, že nikdy už neuverím tvojím slovám.

Však v tom ako spravím prvý krok, za mojím novým životom, ma chytíš a strhneš späť. Držíš ma pevne a nechceš ma pustiť. Robíš všetko nenápadne, tak že ma to dráždi a priťahuje.Prestávam sa brániť a opäť sa strácam v tej chvíľke, ktorá prebieha s tebou. Nemyslím na minulosť, ktorá bolela ani budúcnosť, ktorá bude možno tiež. Žijem ten moment s tebou. Kráčame spolu. TY a JA.

... A strácame sa v uliciach toho krásneho mesta, kde sme sa spoznali a začali spoločne písať jeden príbeh. Cítim ako mi bije srdce, ty na mňa hľadíš, skúmaš každý detail a ja ti chcem povedať len jedno - Že ťa nechcem nechať odísť, že ťa ľúbim. Namiesto toho nechávam odísť slová a spolu s nimi aj teba a ja sa opäť strácam...

V tomto momente motáš hlavy iným, hráš s nimi hry, do ktorých si chcel zapliesť aj mňa. Preto sa ti radšej strácam z dohľadu. Bolí to, ale nechcem ani nebudem len ďalšou v poradí, keď ty budeš mať náladu.

Raz sa nájdem.

Ty ma nájdeš...

Jedného pekného dňa. A budem len tvoja a ty môj.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

BRATISLAVA

Nivy zatvoria. Pozrite si, kde vystúpite v Bratislave z autobusu

Novú stanicu chcú postaviť do troch rokov.

SVET

Zomrela dedička L'Oréalu, najbohatšia žena sveta

Zásluhy Liliane Bettencourtovej sa ocitli v tieni afér.


Už ste čítali?